Kim jesteśmy

CERI International to firma działająca w Polsce w sektorze nowoczesnych usług biznesowych (SSC/BPO), która od dwóch dekad łączy wiedzę, innowacje i troskę o klientów.

Nasze usługi kierujemy do międzynarodowych i krajowych klientów B2B. Jesteśmy nie tylko partnerem biznesowym, ale też gwarantem najwyższych standardów bezpieczeństwa rodem z sektora bankowego.

Jak pracujemy

Wspieramy biznes niezawodnie i skutecznie

CERI oferuje szeroki wachlarz usług outsourcingowych. Obsługujemy zarówno proste procesy biznesowe, jak i te najbardziej skomplikowane i wymagające, dbając o najwyższe standardy i jakość świadczonych usług. 


Posiadamy certyfikaty:  

  • ISO 27001 – Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji
  • ISO 9001 – Zarządzanie Jakością 
  • ISO 22301 – Zarządzanie Ciągłością Działania

Usługi

Główne obszary usług świadczonych przez CERI to obsługa i weryfikacja klienta, testowanie aplikacji IT, procesy HR, digitalizacja, TPC.

Sprawdź

Branże

W CERI pracujemy dla spółek bankowych, instytucji pożyczkowych, ubezpieczeniowych, energetycznych i sektora usług wspólnych (SSC).

Sprawdź

Dlaczego CERI?

CERI International to spółka, która stawia na bycie zaufanym i długofalowym partnerem biznesowym - nasza najdłuższa relacja biznesowa trwa od ponad 20 lat.

Nasza filozofia opiera się na skuteczności, elastyczności i odpowiedzialności, co przekłada się na sukces naszych partnerów i naszego zespołu.