Partner na lata

Żeby współpraca z klientem mogła trwać przez lata istotny jest stały, wysoki poziom dostarczanej usługi. Dlatego cechuje nas rzetelność, terminowość i ściśle monitorujemy jakość. Odpowiedzialnie podchodzimy do naszej pracy, pamiętając, że powierzone nam dane muszą pozostać zawsze bezpieczne. Właśnie w tym celu standardy wywodzące się z branży bankowej aplikujemy do działalności w każdym sektorze, w którym działają nasi klienci.

Potwierdzeniem naszych priorytetów jest raport ISAE3402 i przyznane nam certyfikaty: ISO 27001, ISO 9001 oraz ISO 22301.

1460+ pracowników

150+ procesów

20+ rynków

14 języków

Wspieramy biznes

Od A do Z

CERI oferuje szeroki wachlarz usług outsourcingowych. Pomagamy firmom na każdym etapie interakcji i analizy danych klienta. W zakres naszych usług wchodzą zarówno prostsze procesy związane z digitalizacją, przechowywaniem danych, jak i te najbardziej zaawansowane wymagające podejmowania decyzji dotyczących wiarygodności, reputacji i zgodności z rynkowymi procedurami.

Nasz zespół to ponad tysiąc pracowników działających w ramach wyspecjalizowanych centrów kompetencji. Tworzymy też zespoły dedykowane do potrzeb konkretnych klientów.

Zarząd

MIGUEL-ANGEL
RODRIGUEZ ALVAREZ

Prezes Zarządu

KIM
WÜLLENWEBER

Członek Zarządu

ANDRZEJ
GÓRECKI

Członek Zarządu

TOMASZ
KRÓLIK

Członek Zarządu

Nasze wartości

Odpowiedzialność

Odpowiadamy nie tylko za naszą pracę, ale też za naszych współpracowników i społeczność.

Elastyczność

Nie boimy się zmian i zawsze jesteśmy na nie gotowi.

Szacunek

Traktujemy innych tak, jak sami chcemy być traktowani.

Efektywność

Jesteśmy niezawodni i skuteczni w działaniu.

Integrity

Staramy się postępować słusznie w każdej sytuacji.

Team Spirit

Pracujemy razem, razem odnosimy sukcesy i staramy dobrze się przy tym bawić.

Zaufanie zdobyte wynikami

W biznesie reputacja ma znaczenie
i nie zyskuje się jej z dnia na dzień.

CERI ma za sobą wiele lat stabilnej działalności i wzrostu zarówno w ramach Grupy Commerzbank, jak i we współpracy z klientami polskimi i europejskimi. Stabilna i doświadczona kadra ekspercka jest wartością dodaną, na której nasi klienci mogą zawsze polegać.