| Praca i rozwój

Rozwój przez duże „R”

W CERI o rozwój pracowników dba nasz niezawodny Departament Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji. Nieustannie coś planuje, organizuje i proponuje, tak by każdy pracownik miał szansę rozwijać swoje umiejętności, kompetencje i karierę razem z CERI.

Autor:
Anna Gierasimiuk, Ewelina Papieska
Departament Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji

Jedni stawiają na naukę języka obcego, inni na umiejętności trenerskie, jeszcze innym marzy się rola analityka, czy eksperta od rynku finansowego. Sposobów na poszerzanie swoich umiejętności mamy wiele, ponieważ doskonale wiemy, że odpowiednie planowanie samorozwoju gwarantuje sukces i osobistą satysfakcję.

Tylko w drugim kwartale 2022 roku co drugi pracownik CERI zaangażował się w programy rozwojowe organizowane w firmie.

Szkolenia wewnętrzne

Od kwietnia do czerwca 2022 roku nasi Trenerzy spędzili łącznie 113 godzin w wirtualnych salach szkoleniowych MS Teams. Przeprowadzili wykłady, warsztaty i dzielili się wiedzą m.in. z Excela, kart płatniczych, czy prawa pracy. Łącznie odbyły się 32 szkolenia, w których uczestniczyło 385 osób.

Akademia Rozwoju Kompetencji

W ramach ARK zapewniamy uczestnikom rozwój umiejętności i kompetencji w zakresie proponowanych ról. A wszystko to poprzez organizacje szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz specjalistyczne projekty zarówno w jednostce zatrudnienia, jak i na poziomie całej firmy.

W sumie 39 osób zgłosiło swój udział w III edycji Akademii Rozwoju Kompetencji i tym samym powiedziało nam – nie chcę stać w miejscu!

Największym zainteresowaniem cieszyła się rola Trenera wewnętrznego, niespełna 55% pracowników CERI chce rozwijać się w tym kierunku, 30% chce kształcić się jako Manager zmiany, a 15% jako Analityk.

Kursy językowe

Kolejny nabór na kursy językowe za nami i ponownie okazało się, że warto oferować je naszym pracownikom! Chęć, by inwestować swój czas i energię w szlifowanie angielskiego i niemieckiego wyraziło aż 180 osób. To jeden z naszych benefitów, który cieszy się ogromną popularnością. Więcej o benefitach pracowniczych w CERI przeczytasz w zakładce Dlaczego my.

Dopiero półmetek działań rozwojowych w tym roku. Mimo to nasi eksperci cały czas dbają, by oferta szkoleń wewnętrznych, kursów językowych i programów rozwojowych była różnorodna i odpowiednio przygotowana. Nieustannie poszukują dla naszych pracowników nowych i ciekawych rozwiązań. Z pewnością znajdą się wśród Ludzi na Bank chętni, by skorzystać z bogatego wachlarza propozycji.

I Ty rozwiń z nami swoje skrzydła – najnowsze oferty pracy znajdziesz w zakładce Aplikuj.

Benefitowe wyzwania: oczekiwania pokoleniowe

| Praca i rozwój

W dzisiejszym świecie, gdy rynek pracy zmienia się szybciej niż kiedykolwiek, benefity pracownicze stają się coraz ważniejszym narzędziem przyciągania i utrzymywania utalentowanych pracowników. Jak każda firma, CERI stoi przed wyzwaniem, jak zapewnić pracownikom dodatkowe świadczenia, które zaspokoją ich potrzeby i preferencje. Przy tworzeniu oferty benefitów CERI bierze pod uwagę nie tylko ich atrakcyjność, ale również różnice między oczekiwaniami osób w różnym wieku, którego średnia w firmie to 31 lat.

Ekologiczne podsumowanie 2023 roku

| Ludzie i środowisko

W CERI zawsze byliśmy przekonani, że biznes może być siłą dobra dla środowiska, dlatego nieustannie dążymy do innowacyjnych rozwiązań, które wspierają naszą misję ochrony planety.

Zarządzanie działalnością operacyjną z DCide

| Finanse i biznes

DCide pomaga w zarządzaniu dużą firmą, dzięki niemu Ty i Twój zespół wejdziecie na wyższy poziom organizacji pracy.

Compliance Services

Praca w Compliance – kariera bez rutyny

| Praca i rozwój

„Compliance” to dziś słowo-klucz w branży finansowej. Specjaliści w tym obszarze zyskują ciekawą pracę i dobre zarobki. Jak najlepiej rozpocząć swoją przygodę z pracą w Compliance?

Pierwszy krok w metodyce Agile

| Praca i rozwój

Upowszechnienie metodologii Agile stało się w ostatnim czasie małym „przewrotem kopernikańskim” w naszej firmie. Magiczne słowo „projekty” i nowy sposób pracy są udziałem coraz większej grupy osób. Dlatego zapytaliśmy kilkoro debiutantów o ich pierwsze wrażenia z pracy w metodyce Agile i odczucia z nią związane.

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Dowiedz się więcej o naszych ciasteczkach w polityce prywatności.