Dlaczego my

W CERI wiemy, jak ważna jest równowaga pomiędzy życiem i pracą, dlatego dbamy o naszych pracowników oraz ich rozwój zawodowy i osobisty. Codziennie kierujemy się wspólnymi wartościami, które wyznaczają nam kierunek działania.

Organizujemy szkolenia, przygotowujemy kreatywne projekty i zapewniamy bogaty pakiet benefitów. Dołącz do nas i przekonaj się sam!

Nasze wartości

Odpowiedzialność

Odpowiadamy nie tylko za naszą pracę, ale też za naszych współpracowników i społeczność.

Elastyczność

Nie boimy się zmian i zawsze jesteśmy na nie gotowi.

Szacunek

Traktujemy innych tak, jak sami chcemy być traktowani.

Efektywność

Jesteśmy niezawodni i skuteczni w działaniu.

Integrity

Staramy się postępować słusznie w każdej sytuacji.

Team Spirit

Pracujemy razem, razem odnosimy sukcesy i staramy dobrze się przy tym bawić.

Nasz „firmowy” film tak naprawdę nie jest do końca „firmowy”

Dobrze bawimy się nie tylko na planie filmowym. Osoby, które wystąpiły w filmie to pracownicy CERI; jego scenariusz to również nasze dzieło.

Mamy nadzieję, że następnym razem to Ty staniesz przed kamerą.

Dlaczego warto z nami pracować?

Szkolenia wewnętrzne

Wiedza z zakresu finansów i bankowości, obsługa aplikacji komputerowych, doskonalenie kompetencji miękkich – jeśli lubisz uczyć się nowych rzeczy, w naszych programach szkoleniowych na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Dofinansowanie kursów językowych

Niemiecki i angielski to języki, których używamy najczęściej. Ich znajomość możesz doskonalić na różnych kursach, które odbywają się każdego tygodnia w naszych biurach.

Grupy sportowe

Lubisz biegać, jeździć na rowerze, grać w squasha albo w piłkę? Czemu nie dzielić tej pasji z kolegami i koleżankami z CERI w ramach naszych grup sportowych?

Karta MultiSport

To jest karta. Jest dofinansowana. A imię jej: MultiSport.

Prywatna opieka medyczna

W trosce o Twoje zdrowie oferujemy dofinansowanie pakietów prywatnej opieki medycznej w jednej z wiodących firm w Polsce.

Punkty MyBenefit

Tutaj zbierzesz punkty, które następnie przeznaczysz na wydatki związane z kulturą, sportem lub dziećmi.

Dofinansowanie posiłków

Jesteś tym, co jesz – głosi popularne powiedzenie. W każdym razie lepiej, żeby obiad był zdrowy i smaczny. A jeszcze lepiej, jeśli Twój pracodawca dorzuci się do niego. Tak właśnie robimy w CERI.

Program rekomendacyjny

Przyjaciel mojego przyjaciela to mój przyjaciel. A jeśli Twój przyjaciel zaprzyjaźni się z CERI i rozpocznie tu pracę, podziękujemy Ci, przyznając mały bonus.

Spotkania integracyjne

Czy to w ramach integracji zespołowej, czy podczas dużej imprezy firmowej – każdy czasami potrzebuje na chwilę oderwać się od pracy.

Elastyczny czas pracy

Wyjście prywatne w środku dnia? Chcesz zacząć pracę później lub skończyć wcześniej? Nie ma problemu! U nas możesz się dogadać.

Stabilna firma – na rynku od 1996 r.

Jesteśmy pewnym pracodawcą o ugruntowanej pozycji na rynku. Działamy w bezpiecznym i stabilnym sektorze bankowym.

EAP-ICAS program wsparcia pracowników

Dobra kondycja psychiczna i pomoc w rozwiązywaniu problemów dnia codziennego są bezcenne. U nas możesz korzystać z bezpłatnego oraz poufnego wsparcia psychologicznego, porad prawnych i doradztwa finansowego.

Umowa o pracę

Umowę o pracę i przestrzeganie prawa pracowników masz u nas jak w banku!

Firma przyjazna osobom z niepełnosprawnościami

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami. Dbamy o komfort ich pracy, specjalistyczne szkolenia i integrację.

Dofinansowanie wypoczynku

Wakacje zawsze są fajne! A jeszcze fajniej, gdy dofinansujemy Ci zasłużony wypoczynek – nieważne, czy urlop spędzasz nad morzem, w górach czy w domowym zaciszu.

Dodatkowe 2 dni wolne

Przydałoby Ci się więcej wypoczynku? Jesteśmy za! Pracując w CERI zyskujesz dodatkowe 2 dnie wolnego.

Praca z językami w CERI – dlaczego warto postawić na nas?

Stabilne zatrudnienie, rozwój zawodowy, udział w interesujących projektach – wszystko to oznacza praca z językami w CERI. Przekonaj się, co jeszcze zyskasz, dołączając do nas.

Łączymy języki z pracą w bankowości

W naszej codziennej pracy znajomość języków obcych to podstawa. Powierzane nam procesy bankowe i finansowe obsługujemy przede wszystkim po niemiecku i angielsku. Doceniamy również znajomość innych języków europejskich, takich jak np. francuski, włoski, hiszpański, czeski, niderlandzki. Udowadniamy przy tym, że praca z językami to praca dla każdego. Nieważne, jakie masz doświadczenie zawodowe czy wykształcenie. Dla nas liczą się przede wszystkim chęć do pracy i gotowość zdobywania nowej wiedzy oraz umiejętności. Wszystkiego innego Cię nauczymy. Dzięki unikalnemu połączeniu pracy w bankowości z językami obcymi nasi pracownicy zdobywają nietuzinkowe doświadczenie oraz możliwość wszechstronnego rozwoju. Obsługa rynków finansowych, weryfikacja klientów, zarządzanie dokumentacją, akredytywa – to tylko niektóre obszary, w których możesz stać się ekspertem. Pracować z nami możesz tak, jak lubisz: stacjonarnie, w modelu hybrydowym lub zdalnie. A jeżeli lubisz zmiany i nie chcesz ograniczać się tylko do jednej dziedziny specjalizacji, weź udział w naszych rekrutacjach wewnętrznych. Nowe oferty pracy w pierwszej kolejności kierujemy do naszych obecnych pracowników. Cieszymy się, gdy razem z nami mogą się rozwijać, zdobywać nową wiedzą i wzbogacać swój życiorys zawodowy.

Działamy rzetelnie i uczciwie

Równie ważne jak dbanie o rozwój pracowników są dla nas etyczne praktyki biznesowe oraz odpowiedzialność społeczna. Przyjęliśmy Kodeks Postępowania, który każdego dnia jest wyznacznikiem naszej rzetelności i uczciwych działań. Wdrożyliśmy również system walki z przestępczością finansową, aby wykrywać potencjalne nadużycia finansowe i przeciwdziałać im.

Nie tolerujemy żadnych przejawów dyskryminacji i nierówności. Wszyscy nasi pracownicy mają zagwarantowany równy dostęp do awansów, szkoleń, udziału w projektach rozwojowych. W czasie rekrutacji stawiamy na kompetencje i umiejętności konieczne do pracy z językami, a także przejrzystość całego procesu. Jesteśmy członkiem Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji.

Działania te stanowią kluczowe elementy naszej kultury korporacyjnej i znajdują odzwierciedlenie w wartościach, którymi kierujemy się na co dzień. Fundamentem jest dla nas postępowanie pełne szacunku, spójne z normami oraz wewnętrznym przekonaniem, a także odpowiedzialne. Tego samego wymagamy od naszych kontrahentów i dostawców. Uczciwie podchodzimy również do relacji z naszymi pracownikami. Gwarantujemy im pewność zatrudnienia w jednej z najbardziej stabilnych branży oraz możliwość rozwoju w pracy z językami.

Zmieniamy świat na lepsze

Pracując u nas, możesz zaangażować się w działania różnych grup projektowych i mieć realny wpływ na kierunek rozwoju firmy. Wierzymy, że nasze codzienne wybory i działania wpływają na środowisko, w którym żyjemy. Nie boimy się wyzwań ani zmian, które niesie ze sobą szybko zmieniający się świat. Traktujemy je jako okazję do tego, aby codziennie stawać się choć odrobinę lepszymi. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie zaufanie, jakim darzą nas pracownicy. Dzielą się z nami propozycjami zmian, które wspólnie możemy wdrożyć zarówno w środowisku pracy, jak i w najbliższym otoczeniu.

Dzięki inicjatywom naszych #Ludzi na Bank dokonaliśmy już szeregu pozytywnych zmian. Wspólnie dbamy o środowisko naturalne, podnosimy świadomość ekologiczną w miejscu pracy i systematycznie staramy się redukować nasz ślad węglowy. Przyjęliśmy zobowiązanie, aby do 2040 roku osiągnąć zeroemisyjność. Stawiamy na odnawialne źródła energii, ograniczamy zużycie plastiku oraz papieru, rezygnujemy z podróży samolotami.

Poważnie traktujemy również nasze zobowiązania wobec lokalnej społeczności. Każdego roku wspieramy fundacje i instytucje w Łodzi i w Białymstoku – miastach, w których znajdują się nasze lokalizacje. Przekazujemy na ich rzecz darowizny, bierzemy udział w wydarzeniach charytatywnych, promujemy ideę wolontariatu, bo wiemy, że pomaganie ma sens.

Blisko współpracujemy także z lokalnymi uczelniami. Regularnie wspieramy działania organizacji studenckich, otaczamy opieką młode talenty, dzielimy się wiedzą na wykładach, szkoleniach i warsztatach. Staramy się przy tym odczarować przekonanie, że praca z językami i biznes nie idą w parze.

A ponadto chętnie dołączamy do inicjatyw promujących różnorodność w miejscu pracy. Jako firma międzynarodowa jesteśmy dumni z naszego wielokulturowego środowiska pracy, z którego różnorodności czerpiemy każdego dnia. Pochodzimy z różnych zakątków Polski, a nawet różnych stron świata. Cieszymy się, że każdego dnia możemy poznawać inne obyczaje i uczyć się od siebie nawzajem.

A po pracy…

…czas na wspólną zabawę, również w formie zdalnej. Lubimy swoje towarzystwo nie tylko w pracy, dlatego co jakiś czas możesz spodziewać się zaproszenia na integrację zespołową lub firmową. Wspólne wieczory filmowe, turnieje planszówek, atrakcje survivalowe albo tańce do białego rana – ogranicza nas jedynie fantazja. Najważniejsze, że możemy spędzić czas razem i poznać się jeszcze lepiej.

Uwielbiasz aktywnie spędzać czas wolny? Dołącz do którejś z naszych grup sportowych i dziel swoją pasję razem z nami. A jeśli zależy Ci na nienagannej postawie, zdrowym kręgosłupie i ogólnej formie, również mamy coś dla Ciebie. Weź udział w bezpłatnych zajęciach fitnessu i jogi prowadzonych przez nasze koleżanki i ciesz się świetną formą.

Możesz również skorzystać z kursów niemieckiego lub angielskiego i zdobyć nowe umiejętności przydatne w pracy z językami. Zajęcia prowadzone są w małych grupach i w znacznej części opłacane przez firmę. Podobnie dofinansujemy Ci prywatną opieką medyczną, posiłki w kantynie oraz doładujemy konto na platformie MyBenefit.

Brzmi fajnie? Znajdź ofertę pracy dla siebie!

Nieustannie poszukujemy nowych talentów. Zobacz nasze najnowsze oferty dla obszaru praca z językami i znajdź coś dla siebie.

Brzmi fajnie? Znajdź ofertę pracy dla siebie!

Nieustannie poszukujemy nowych talentów. Kliknij poniżej, aby znaleźć najnowsze oferty pracy i dowiedzieć się się więcej o obszarach zatrudnienia.