Nasze inicjatywy

Wbrew pozorom życie w CERI nie kręci się tylko wokół procesów i klientów. Lubimy działać wspólnie, integrować się wokół różnych tematów i zrobić coś dobrego dla świata. Poniżej znajdziesz garść zdjęć z naszych różnych inicjatyw.

Sprzątanie Łodzi i Białegostoku z okazji Dnia Ziemi

W kwietniu obchodzimy Dzień Ziemi. Z tej okazji wzięliśmy udział w akcjach sprzątania naszych miast (Łódź i Białystok). Niewiele czasu wystarczyło by zapełnić kilka worków na śmieci, a satysfakcja z dbania o środowisko zostanie z nami na długo.

500 kajaków

Lubimy wspierać ciekawe inicjatywy i „spotykać się” z naszymi pracownikami również poza godzinami pracy, np. podczas spływu kajakowego. Niesamowite przeżycia i przepiękne widoki gwarantowane!

Film wizerunkowy 2020

Ludzie z pasją. Ludzie na bank.

#Working Together 2019

Jako firma międzynarodowa jesteśmy dumni z naszego wielokulturowego środowiska pracy, w którym różnorodność doceniamy każdego dnia. Chętnie bierzemy więc udział w ogólnopolskiej inicjatywie #WorkingTogether, koordynowanej przez ABSL Polska, której celem jest wzmacnianie świadomości kulturowej w miejscach pracy.

Mecz CERI Białystok vs. CERI Łódź

Kto wygrał mecz? Oczywiście CERI! ;)

Targi pracy

Uczelnie to naturalne „łowisko" dla działów HR. Nasz wspaniały młody narybek poznajemy w czasie targów pracy. Zapraszamy na nasze stoiska!

Podwieczorek technologiczny

A po godzinach warto wymienić się wiedzą i rozbudować swoje kompetencje w dziedzinie IT.

Akcja integracja

Pod tą wymowną nazwą kryją się nasze duże imprezy integracyjne. Nie robimy ich zbyt często, ale jak już robimy, to bawimy się solidnie. Woda, niebo, muzyka, nieco trunków i zabawa do białego rana.

Ekospacer

Nie boimy się czasami zakasać rękawów i posprzątać kawałek świata wokół nas. Wdzięczność planety - bezcenna.

Film wizerunkowy

Aktorami w naszych filmach są wyłącznie pracownicy CERI. Scenariusz i dialogi to również nasze dzieło. Dlatego zabawa na planie jest świetna a efekt zawsze autentyczny.

Brzmi fajnie? Znajdź ofertę pracy dla siebie!

Nieustannie poszukujemy nowych talentów. Klikając poniżej znajdziesz najnowsze oferty pracy i dowiesz się więcej o obszarach zatrudnienia.