Nasze inicjatywy

Wbrew pozorom życie w CERI nie kręci się tylko wokół procesów i klientów. Lubimy działać wspólnie, integrować się wokół różnych tematów i zrobić coś dobrego dla świata. Poniżej znajdziesz garść zdjęć z naszych różnych inicjatyw.

#Working Together 2019

Jako firma międzynarodowa jesteśmy dumni z naszego wielokulturowego środowiska pracy, w którym różnorodność doceniamy każdego dnia. Chętnie bierzemy więc udział w ogólnopolskiej inicjatywie #WorkingTogether, koordynowanej przez ABSL Polska, której celem jest wzmacnianie świadomości kulturowej w miejscach pracy.

Targi pracy

Uczelnie to naturalne „łowisko" dla działów HR. Nasz wspaniały młody narybek poznajemy w czasie targów pracy. Zapraszamy na nasze stoiska!

Podwieczorek technologiczny

A po godzinach warto wymienić się wiedzą i rozbudować swoje kompetencje w dziedzinie IT.

Akcja integracja

Pod tą wymowną nazwą kryją się nasze duże imprezy integracyjne. Nie robimy ich zbyt często, ale jak już robimy, to bawimy się solidnie. Woda, niebo, muzyka, nieco trunków i zabawa do białego rana.

Ekospacer

Nie boimy się czasami zakasać rękawów i posprzątać kawałek świata wokół nas. Wdzięczność planety - bezcenna.

Film wizerunkowy

Aktorami w naszych filmach są wyłącznie pracownicy CERI. Scenariusz i dialogi to również nasze dzieło. Dlatego zabawa na planie jest świetna a efekt zawsze autentyczny.

Brzmi fajnie? Znajdź ofertę pracy dla siebie!

Nieustannie poszukujemy nowych talentów. Klikając poniżej znajdziesz najnowsze oferty pracy i dowiesz się więcej o obszarach zatrudnienia.