Kariera w CERI

Specjalizujemy się w obsłudze procesów dla instytucji finansowych, testowaniu oprogramowania, automatyzacji procesów i weryfikacji danych klientów (KYC).

Etapy rekrutacji

Nasza rekrutacja składa się z kilku etapów, opis każdego z nich znajdziesz poniżej. W przypadku pytań w każdej chwili możesz również skontaktować się z bezpośrednio z Działem HR.

Ocena dokumentów aplikacyjnych

(CV oraz listu motywacyjnego)

Krótka rozmowa telefoniczna

z przedstawicielem HR, już na tym etapie możesz zostać poproszony o rozmowę w języku obcym

Spotkanie rekrutacyjne

z przedstawicielem HR oraz przyszłym przełożonym lub kierownikiem działu, do którego aplikujesz

Testy

językowe i / lub kompetencji

Informacja zwrotna

i przedstawienie oferty pracy wybranym kandydatom

Pracuj z nami tak jak lubisz.

Zdalnie. Hybrydowo. Stacjonarnie

Są ludzie, dla których liczy się stabilność i bezpieczeństwo i to żeby mieć blisko do biura. Są też tacy, którzy nie wyobrażają sobie pracy w pojedynkę i ponad wszystko cenią elastyczne rozwiązania. Nie brak i tych, którzy dbają o worklife balance.

Z CERI Ty wybierasz.

FAQ

Rozmowa rekrutacyjna, w zależności od stanowiska i Twojego doświadczenia, trwa od 30 minut do 1,5 godziny. Z pewnością zostaniesz zapytany o dotychczasową drogę zawodową, a także o sytuacje, z którymi musiałeś się zmierzyć. Dzięki temu sprawdzimy Twoje kompetencje i dowiemy się, w jaki sposób radzisz sobie z określonymi zadaniami.

Bardzo często podczas rozmowy sprawdzamy również znajomość języków obcych – spodziewaj się więc jednego lub dwóch pytań w językach, którymi się posługujesz.

Rozmowa to także czas na Twoje pytania – jesteśmy gotowi, aby na wszystkie odpowiedzieć.

Tak! Zatrudniamy również studentów, dopasowując ich grafik pracy do zajęć na studiach. Staramy się być elastyczni, lecz nie na każdym stanowisku zatrudniamy w niepełnym wymiarze godzin. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej zapytamy Cię o Twoją dyspozycyjność.

W CERI International ważniejsze od doświadczenia zawodowego są dla nas gotowość do pracy w zespole, chęć uczenia się oraz zdobywania doświadczenia w nowych obszarach. Z radością dzielimy się wiedzą i nauczymy Cię, jak wykonywać zadania niezbędne na danym stanowisku. Nie zwlekaj i wyślij do nas aplikację!

Jeśli akurat w naszej ofercie nie ma tego, co Cię interesuje bądź uważasz, że nie spełniasz wszystkich wymagań, ale podoba Ci się nasza oferta, prześlij nam swoje CV, a my być może dopasujemy Twoje kompetencje do naszych potrzeb.

W takich sytuacjach CV najlepiej wysłać tutaj.

W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu e-mailowego za pośrednictwem adresu hr@ceri.pl lub przez nasze media społecznościowe. Odpowiemy niezwłocznie.

Przede wszystkim dziękujemy za przesłanie aplikacji! Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się zazwyczaj w ciągu 2 tygodni.

Pamiętaj o tym, żeby w CV oraz formularzu rekrutacyjnym przedstawić te informacje, które pokażą, że jesteś najlepszym kandydatem.

Jeśli wyraziłeś zgodę na udział również w innych rekrutacjach niż tylko na stanowisko, na które aplikowałeś, być może skontaktujemy się z Tobą w przyszłości, proponując udział w innej rekrutacji.

Aplikacje kandydatów zbieramy za pośrednictwem platformy, która służy do efektywnego zarządzania procesem rekrutacji. Na początku będziesz proszony o wypełnienie krótkiej ankiety (zajmie Ci to 2 minuty) oraz załączenie CV (nie wymagamy listu motywacyjnego). Dzięki temu Twoje CV będzie w naszej bazie, co znacznie ułatwia nam prowadzenie rekrutacji i wyszukiwanie kandydatów.

Poza tym Ty również oszczędzasz swój czas – rejestrujesz się tylko raz, ale aplikować możesz na wiele stanowisk, również w przyszłości. Prosimy, nie zniechęcaj się i poświęć 3 minuty na przesłanie swojego zgłoszenia. Naprawdę warto!

W okresie wakacyjnym mamy zazwyczaj kilka miejsc na praktyki studenckie, jednak jeśli studiujesz i nie jesteś w pełni dyspozycyjny lub nie masz doświadczenia i nie jesteś pewien swoich umiejętności, zachęcamy Cię do aplikowania na oferty pracy. W CERI wielu studentów z sukcesem łączy naukę z pracą zawodową.

Informacji o praktykach szukaj w zakładce Oferty pracy w okresie maj-sierpień.

International Candidate FAQ

No, at CERI there are teams, in which Polish language knowledge is not necessary. In this case, knowledge of English or German will be the key. All documents, training, recruitment and onboarding process will be conducted in language adjusted to candidate. We are open to employing all candidates meeting the conditions of a given offer, regardless of their origin and knowledge of the Polish language.

The interview is conducted in the language in which the candidate will work. As a rule, this will be English or German. There is also a possibility to conduct an interview in Ukrainian. We assist candidates in all formalities related to recruitment and employment, both before and during work.

Work at CERI is performed according to Polish law. At the beginning we employ workers on 3/6/12 months employment contract.

Condition of employment is legal stay in Poland confirmed by proper documents.

No, we also hire part-time. We try to be flexible, therefore during the interview we determine the availability of the candidate.

  1. You can find all Job Ads in the “No Polish required” section and you can apply for particular Job offer (you need to fill in questionnaire which will be open automatically by pressing “APPLY” button)
  2. You can also send your CV to CERI using ceri.elevato.net/en/ceri-international – you need to fill in questionnaire, and we will try to adjust CV to particular Job Offer
  3. If you don’t have a CV, you can use the following template.

Praca zdalna z niemieckim

Jeśli szukasz pracy zdalnej z niemieckim, koniecznie sprawdź nasze ogłoszenia! W CERI znajdziesz oferty pracy dostosowane do Twojego trybu życia. Praca stacjonarna będzie idealnym rozwiązaniem dla osób mieszkających w okolicach Łodzi i Białegostoku. Natomiast praca zdalna z niemieckim odpowiada na potrzeby tych, którzy znają język niemiecki, ale mieszkają w dowolnej części Polski.

Dla kogo praca zdalna z niemieckim?

Posiadasz certyfikat znajomości niemieckiego, właśnie się go uczysz lub masz tę przygodę już za sobą? To świetnie, bo mamy oferty pracy właśnie dla Ciebie! Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją karierę zawodową i nie wiesz jeszcze dokładnie, czym chcesz się zajmować, u nas możesz sprawdzić, jak wygląda praca w finansach! Obsługa procesów HR, KYC, Akredytywa, a może obsługa rynków finansowych? Tutaj możesz zobaczyć wszystkie aktualne ogłoszenia.

Nie przejmuj się, jeśli nie masz jeszcze doświadczenia w branży finansowej. W naszej pracy liczy się przede wszystkim znajomość języków obcych i chęć zdobywania nowych doświadczeń.

Jak wygląda praca zdalna?

W naszej firmie pracę zdalną z niemieckim oferujemy osobom spoza Łodzi i Białegostoku. Zazwyczaj całe szkolenie i wdrożenie do pracy odbywa się online. W niektórych zespołach nowi pracownicy zapraszani są na szkolenie stacjonarne, ale wszystkie szczegóły poznasz podczas rozmowy telefonicznej z rekruterem. Szkolenie będzie się różniło również w zależności od tego, z jakimi językami obcymi będziesz pracować.

Poza językiem niemieckim i angielskim, nasi pracownicy mówią również po francusku, hiszpańsku, włosku, węgiersku, czesku i w wielu innych językach obcych.

Znajdź ofertę pracy dla siebie!

Nieustannie poszukujemy nowych talentów. Kliknij poniżej, aby znaleźć najnowsze oferty pracy i dowiedzieć się się więcej o obszarach zatrudnienia.