Obszary zatrudnienia

Specjalizujemy się w obsłudze procesów dla instytucji finansowych, testowaniu oprogramowania, automatyzacji procesów i weryfikacji danych klientów (KYC).

Zacznij swoją karierę tutaj!

Każdy z nas ma inne predyspozycje i warto szukać najlepszej dla nas specjalizacji. Wśród naszych ofert pracy są takie, w których najlepiej odnajdą się osobowości analityczne, miłośnicy języków czy fani IT. Zapoznaj się z ofertami w konkretnych obszarach, wybierz najlepszą i aplikuj!

Etapy rekrutacji

Nasza rekrutacja składa się z kilku etapów, opis każdego z nich znajdziesz poniżej. W przypadku pytań w każdej chwili możesz również skontaktować się z bezpośrednio z Działem HR.

Ocena dokumentów aplikacyjnych

(CV oraz listu motywacyjnego)

Krótka rozmowa telefoniczna

z przedstawicielem HR, już na tym etapie możesz zostać poproszony o rozmowę w języku obcym

Spotkanie rekrutacyjne

z przedstawicielem HR oraz przyszłym przełożonym lub kierownikiem działu, do którego aplikujesz

Testy

językowe i / lub kompetencji

Informacja zwrotna

i przedstawienie oferty pracy wybranym kandydatom

FAQ

Rozmowa rekrutacyjna, w zależności od stanowiska i Twojego doświadczenia, trwa od 30 minut do 1,5 godziny. Z pewnością zostaniesz zapytany o dotychczasową drogę zawodową, a także o sytuacje, z którymi musiałeś się zmierzyć. Dzięki temu sprawdzimy Twoje kompetencje i dowiemy się, w jaki sposób radzisz sobie z określonymi zadaniami.

Bardzo często podczas rozmowy sprawdzamy również znajomość języków obcych – spodziewaj się więc jednego lub dwóch pytań w językach, którymi się posługujesz.

Rozmowa to także czas na Twoje pytania – jesteśmy gotowi, aby na wszystkie odpowiedzieć.

Tak! Zatrudniamy również studentów, dopasowując ich grafik pracy do zajęć na studiach. Staramy się być elastyczni, lecz nie na każdym stanowisku zatrudniamy w niepełnym wymiarze godzin. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej zapytamy Cię o Twoją dyspozycyjność.

W CERI International ważniejsze od doświadczenia zawodowego są dla nas gotowość do pracy w zespole, chęć uczenia się oraz zdobywania doświadczenia w nowych obszarach. Z radością dzielimy się wiedzą i nauczymy Cię, jak wykonywać zadania niezbędne na danym stanowisku. Nie zwlekaj i wyślij do nas aplikację!

Jeśli akurat w naszej ofercie nie ma tego, co Cię interesuje bądź uważasz, że nie spełniasz wszystkich wymagań, ale podoba Ci się nasza oferta, prześlij nam swoje CV, a my być może dopasujemy Twoje kompetencje do naszych potrzeb.

W takich sytuacjach CV najlepiej wysłać tutaj.

W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu e-mailowego za pośrednictwem adresu hr@ceri.pl lub przez nasze media społecznościowe. Odpowiemy niezwłocznie.

Przede wszystkim dziękujemy za przesłanie aplikacji! Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się zazwyczaj w ciągu 2 tygodni.

Pamiętaj o tym, żeby w CV oraz formularzu rekrutacyjnym przedstawić te informacje, które pokażą, że jesteś najlepszym kandydatem.

Jeśli wyraziłeś zgodę na udział również w innych rekrutacjach niż tylko na stanowisko, na które aplikowałeś, być może skontaktujemy się z Tobą w przyszłości, proponując udział w innej rekrutacji.

Aplikacje kandydatów zbieramy za pośrednictwem platformy, która służy do efektywnego zarządzania procesem rekrutacji. Na początku będziesz proszony o wypełnienie krótkiej ankiety (zajmie Ci to 2 minuty) oraz załączenie CV (nie wymagamy listu motywacyjnego). Dzięki temu Twoje CV będzie w naszej bazie, co znacznie ułatwia nam prowadzenie rekrutacji i wyszukiwanie kandydatów.

Poza tym Ty również oszczędzasz swój czas – rejestrujesz się tylko raz, ale aplikować możesz na wiele stanowisk, również w przyszłości. Prosimy, nie zniechęcaj się i poświęć 3 minuty na przesłanie swojego zgłoszenia. Naprawdę warto!

W okresie wakacyjnym mamy zazwyczaj kilka miejsc na praktyki studenckie, jednak jeśli studiujesz i nie jesteś w pełni dyspozycyjny lub nie masz doświadczenia i nie jesteś pewien swoich umiejętności, zachęcamy Cię do aplikowania na oferty pracy. W CERI wielu studentów z sukcesem łączy naukę z pracą zawodową.

Informacji o praktykach szukaj w zakładce Oferty pracy w okresie maj-sierpień.

Praca zdalna z niemieckim

Jeśli szukasz pracy zdalnej z niemieckim, koniecznie sprawdź nasze ogłoszenia! W CERI znajdziesz oferty pracy dostosowane do Twojego trybu życia. Praca stacjonarna będzie idealnym rozwiązaniem dla osób mieszkających w okolicach Łodzi i Białegostoku. Natomiast praca zdalna z niemieckim odpowiada na potrzeby tych, którzy znają język niemiecki, ale mieszkają w dowolnej części Polski.

Dla kogo praca zdalna z niemieckim?

Posiadasz certyfikat znajomości niemieckiego, właśnie się go uczysz lub masz tę przygodę już za sobą? To świetnie, bo mamy oferty pracy właśnie dla Ciebie! Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją karierę zawodową i nie wiesz jeszcze dokładnie, czym chcesz się zajmować, u nas możesz sprawdzić, jak wygląda praca w finansach! Obsługa procesów HR, KYC, Akredytywa, a może obsługa rynków finansowych? Tutaj możesz zobaczyć wszystkie aktualne ogłoszenia.

Nie przejmuj się, jeśli nie masz jeszcze doświadczenia w branży finansowej. W naszej pracy liczy się przede wszystkim znajomość języków obcych i chęć zdobywania nowych doświadczeń.

Jak wygląda praca zdalna?

W naszej firmie pracę zdalną z niemieckim oferujemy osobom spoza Łodzi i Białegostoku. Zazwyczaj całe szkolenie i wdrożenie do pracy odbywa się online. W niektórych zespołach nowi pracownicy zapraszani są na szkolenie stacjonarne, ale wszystkie szczegóły poznasz podczas rozmowy telefonicznej z rekruterem. Szkolenie będzie się różniło również w zależności od tego, z jakimi językami obcymi będziesz pracować.

Poza językiem niemieckim i angielskim, nasi pracownicy mówią również po francusku, hiszpańsku, włosku, węgiersku, czesku i w wielu innych językach obcych.