Laszlo Leder

Koordynator Zespołu

Centrum Kompetencji Weryfikacji Klientów

Powiedz nam kilka słów o sobie. Skąd pochodzisz? Jakie masz wykształcenie, zainteresowania?

Pochodzę z Węgier. Studiowałem prawo i stosunki międzynarodowe, w specjalizacjach dyplomacja i prawo wojskowe. W wolnym czasie zgłębiam tajniki bycia sommelierem, ponieważ odkąd pamiętam interesuję się winiarstwem. Myślę, że najprawdopodobniej wynika to z dziedzictwa kulturowego regionu, w którym dorastałem jako dziecko. Jak już wspomniałem, pochodzę z Węgier, z kraju, w którym mieszka 10 milionów ekspertów piłkarskich, tak więc jestem również wielkim fanem piłki nożnej. Poza tym lubię podróżować i być blisko natury, a czytanie książek czy wiadomości przy porannej kawie należy do mojej codziennej rutyny.

Jak trafiłeś do CERI?

Pracując w Polsce, poznałem wiele osób, z którymi po dziś dzień utrzymuję dobre relacje. Dzięki temu pewnego dnia dostałem telefon od starego znajomego, który powiedział mi, że w CERI poszukują osoby z moimi umiejętnościami mówiącej po węgiersku. Nigdy wcześniej nie słyszałem o CERI, nie miałem również pojęcia o KYC, ale kolega tak dobrze przedstawił firmę, że oferta pracy przykuła moją uwagę. Po tym skontaktował się ze mną przedstawiciel HR, ale jednak zdecydowałem się zostać Team Leaderem w zespole ds. kontrolingu finansowego jednej bardzo znanej firmy w Warszawie, z której oprogramowania korzystamy każdego dnia (nawet tutaj w CERI). Zespół HR z CERI nie dawał za wygraną i bardzo często kontaktował się ze mną, pytając jak przebiega moja kariera zawodowa. W ciągu tych kilku miesięcy odbyliśmy wiele rozmów i w końcu dziewczyny z HR przekonały mnie, że tutaj będę się czuł lepiej niż gdziekolwiek indziej.

Jak wyglądała do tej pory Twoja kariera w CERI?

Zostałem tutaj koordynatorem. Utworzyłem zespół szkoleniowy w KYC i zacząłem go ujednolicać między lokalizacjami. Nawiązałem znakomite relacje i bardzo dobrze współpracuje mi się zarówno z klientami, jak i z moim zespołem. Ze względu na wspaniałe wyniki, wolę i „głód” mojego zespołu, oddział w Rosji podjął kroki, aby stać się oddzielną jednostką w portfolio zespołu. Wraz z zespołem zacząłem również aktywniej wspierać oddział w Nowym Jorku i realizować wspólne projekty dotyczące konsolidacji procesów.

Komu poleciłbyś pracę w CERI?

Ogólnie mówiąc, CERI polecam wszystkim. Firma jest w stanie zaoferować wiele interesujących stanowisk, które mogą zaspokoić potrzeby każdego. Mam tu na myśli czekające wyzwania, zróżnicowane projekty, jasno sprecyzowane zasady i wymagania. Odpowiedzialni liderzy, świetna atmosfera oraz wspierający koledzy również zachęcają do pracy tutaj. A jeśli to za mało, warto podkreślić pozytywną mieszankę niemieckiej i polskiej kultury pracy panującą w firmie.

Brzmi fajnie? Znajdź ofertę pracy dla siebie!

Nieustannie poszukujemy nowych talentów. Kliknij poniżej, aby znaleźć najnowsze oferty pracy i dowiedzieć się się więcej o obszarach zatrudnienia.