Anna Woropaj-Hordziejewicz

Specjalista ds. Kontroli Jakości i Compliance

Departament Bezpieczeństwa, Compliance i Rozwoju Jakości

Powiedz nam kilka słów o sobie. Skąd pochodzisz? Jakie masz wykształcenie, zainteresowania?

Jestem łodzianką, „bałuciarą”, uwielbiam swoje miasto i jego unikatową atmosferę. W życiu podążam za nowościami, lubię być na bieżąco z technologią, wydarzeniami kulturalnymi czy muzycznymi. Uważam, że ważne jest ciągłe samodoskonalenie się i stawianie sobie ambitnych celów. Z pasją poznaję świat i jego „smaki”.

Jak trafiłaś do CERI?

Pracę w CERI rozpoczęłam dzięki koledze, który złożył moje CV w ramach programu rekomendacyjnego. Był to okres, w którym nadal studiowałam, a zaoferowane warunki umożliwiały mi pogodzenie nauki z pracą zarobkową. Zaczynając tę przygodę w 2014 roku, nie spodziewałam się, że aż tak „się zasiedzę”.

Jak wyglądała do tej pory Twoja kariera w CERI?

Rozpoczynałam jako Asystent ds. Obsługi Procesów Niemieckojęzycznych, zajmujący się obsługą przelewów. Wszystkie wprowadzone do systemu transakcje musiały zostać opracowane tego samego dnia, co często byłoby niemożliwe, gdyby nie umiejętność pracy zespołowej, elastyczność i zaangażowanie pracowników. W związku z chęcią wykorzystywania języka angielskiego podczas codziennych obowiązków aplikowałam następnie do Zespołu KYC. Skutkiem tego otrzymałam zaskakującą propozycją objęcia funkcji Retained Organization (związanej bezpośrednio z monitorowaniem i udzielaniem szeroko pojętego wsparcia dla podwykonawcy z Indii) w Zespole Kontroli Jakości. We wspominanym zespole pracuję do dziś, a obszar moich zawodowych obowiązków i zainteresowań rozszerzył się o tematykę compliance.

Komu poleciłabyś pracę w CERI?

Pracę w CERI poleciłabym wszystkim osobom, które mają otwarty umysł oraz chciałyby rozwijać swoje doświadczenie w sektorze powiązanym z finansami i bankowością. Uważam, że zaletą CERI jest możliwość zaczęcia od „zera”, by w konsekwencji odnaleźć swoją własną ścieżkę kariery i zainteresowań zawodowych.

Brzmi fajnie? Znajdź ofertę pracy dla siebie!

Nieustannie poszukujemy nowych talentów. Kliknij poniżej, aby znaleźć najnowsze oferty pracy i dowiedzieć się się więcej o obszarach zatrudnienia.