Kacper Konarczak

Specjalista ds. Bezpieczeństwa

Departament Bezpieczeństwa, Compliance i Rozwoju Jakości

Powiedz nam kilka słów o sobie. Skąd pochodzisz? Jakie masz wykształcenie, zainteresowania?

Jestem Kacper, rocznik ’91, rodowity „łodziak” z Górnej. Z wykształcenia inżynier logistyki ze specjalizacją systemy informatyczne w logistyce. W czasie wolnym od problemów dnia codziennego i innych bolączek egzystencjalnych lubię uprawiać sport: squash, biegi, pływanie. Stosunkowo dużo czasu spędzam również z padem od PS w ręku.

Jak trafiłeś do CERI?

Do CERI trafiłem, szukając nowych możliwości. Swego czasu moją uwagę przykuła ciekawa oferta na stanowisko związane z zarządzaniem procesami biznesowymi. Traf chciał i nastąpiła rotacja wewnętrzna, ale z HR otrzymałem inną propozycję, na którą przystałem.

Jak wyglądała do tej pory Twoja kariera w CERI?

Swoją karierę w firmie zacząłem od pracy w Centrum Kompetencji Obsługi Rynku Finansowego jako Loan Administration Assistant w zespole Londynu. Praca dosyć ciekawa jak dla kogoś, kto nie miał wcześniej styczności z kredytami (oprócz tych, co które sam spłaca). Po pół roku otworzyła się rekrutacja wewnętrzna na tzw. „bezpiecznika firmowego” w Zespole Kontroli Jakości. Nie mogłem oprzeć się pokusie. Udało mi się przejść pozytywnie rekrutację, i od lutego 2019 jestem „człowiekiem od bezpieczeństwa” w CERI.

Komu poleciłbyś pracę w CERI?

Wszystkim, którzy chcą mieć odskocznię od obecnej pracy i wejść w zupełnie inny świat – finanse.

Brzmi fajnie? Znajdź ofertę pracy dla siebie!

Nieustannie poszukujemy nowych talentów. Kliknij poniżej, aby znaleźć najnowsze oferty pracy i dowiedzieć się się więcej o obszarach zatrudnienia.