Daniela Filipowicz

Koordynator Zespołu comdirect

Centrum Kompetencji Obsługi Procesów Niemieckojęzycznych

Powiedz nam kilka słów o sobie. Skąd pochodzisz? Jakie masz wykształcenie, zainteresowania?

Urodziłam się w Kolonii. W najpiękniejszym i najweselszym mieście nad Renem i – przynajmniej dla mnie – w całych Niemczech ;) Uwielbiam karnawał, towarzyszącą mu muzykę, wspaniałe kostiumy i wszystko z tym związane.

W związku z moją edukacją przeprowadziłam się na trzy lata do Bochum, gdzie poznałam mojego męża. Po uzyskaniu wykształcenia na preparatora medycznego przeprowadziłam się do Hanoweru, żeby pracować w szpitalu na oddziale patologii. Od 2009 roku wspólnie z mężem mieszkamy w Polsce, w okolicach Łodzi.

Jak trafiłaś do CERI?

To był pomysł mojego męża, ponieważ jeszcze wtedy niezbyt dobrze znałam język polski. Praca w Zespole IPK była idealna na start w życie zawodowe.

Jak wyglądała do tej pory Twoja kariera w CERI?

Jak już wspominałam, zaczęłam w Zespole IPK, a następnie przeszłam do Retourpost. Później był jeszcze Consorsbank i wreszcie comdirect. W Zespole comdirect pracuję do dziś, obecnie jako koordynator.

Komu poleciłabyś pracę w CERI?

Poleciłabym pracę w CERI osobom, które chętnie współpracują z innymi, są otwarte i komunikatywne. Znajomość niemieckiego jest oczywiście również zaletą ;)

Brzmi fajnie? Znajdź ofertę pracy dla siebie!

Nieustannie poszukujemy nowych talentów. Kliknij poniżej, aby znaleźć najnowsze oferty pracy i dowiedzieć się się więcej o obszarach zatrudnienia.