Michał Bednarek

Koordynator Zespołu KYC
Centrum Kompetencji Weryfikacji Klientów

Powiedz nam kilka słów o sobie. Skąd pochodzisz? Jakie masz wykształcenie, zainteresowania?

Urodziłem się w Łodzi, ale większość życia mieszkam w Aleksandrowie Łódzkim. Z wykształcenia jestem prawnikiem, studiowałem na Uniwersytecie Łódzkim. W wolnych chwilach czytam Sci-Fi, fantastykę i kryminały. Interesuję się także sprzętem audio (wzmacniacze lampowe etc.) na którym słucham różnej muzyki, od jazzu przez szeroko pojęte „gitarowe klimaty” aż po elektronikę.

Jak trafiłeś do CERI?

Do CERI trafiłem pod koniec studiów. Pracę tutaj poleciła mi bliska osoba. Na początku miało to być zajęcie tymczasowe, jednak szybki rozwój, który oferuje firma spowodował, że zostałem na dłużej.

Jak wyglądała do tej pory Twoja kariera w CERI?

Odkąd trafiłem do CERI wielokrotnie zmieniałem zespoły, a wraz z nimi zmieniał się zakres moich obowiązków. Zajmowałem się FX/MM, Loan Administration oraz (obecnie) KYC, gdzie zostałem koordynatorem zespołu. Wyjeżdżałem do oddziałów Commerzbanku w Pradze, Luksemburgu, Zurychu oraz brałem udział w warsztatach organizowanych we Frankfurcie i Amsterdamie.

Komu poleciłbyś pracę w CERI?

Pracę w CERI poleciłbym każdej osobie, która chce zdobywać praktyczną wiedzę z zakresu finansów i bankowości.

Brzmi fajnie? Znajdź ofertę pracy dla siebie!

Nieustannie poszukujemy nowych talentów. Kliknij poniżej, aby znaleźć najnowsze oferty pracy i dowiedzieć się się więcej o obszarach zatrudnienia.