News

Nowa misja spółki

Zarząd Grupy Services Delivery Center, w skład której wchodzi spółka CERI International, rozbudował model TOM i zmienił misję przedsiębiorstwa.

Rozmowy w Zarządzie GS-DC zaowocowały decyzją o uproszczeniu sformułowania misji naszej Grupy, brzmiącej od teraz: Wspieramy biznes – niezawodnie i skutecznie.

Hasło to stanowi dziś motto uzupełniające niezmienioną strategię firmy, zobrazowaną na naszym domku strategicznym. Obok uproszczenia samego przesłania istotne było również podkreślenie znaczenia jakości i wydajności w realizacji przejmowanych usług.

 

Ponadto, dzięki uwzględnieniu zmian, które zaszły w Grupie Delivery Center, w ciągu ostatniego roku, zrewidowany został model operacyjny TOM (Target Operating Model). Wyodrębniono w nim nowe obszary: „Compliance”, „Komunikacja i Marketing” oraz „Kultura i Zmiana”.

Po zeszłorocznej aktualizacji domku strategicznego, a także przeformułowaniu misji przedsiębiorstwa i rozszerzeniu modelu TOM, Delivery Center będzie bardziej elastycznie reagować na potrzeby zmieniającego się świata, aby jak najskuteczniej stawiać czoła nadchodzącym wyzwaniom.