CERI International

Pierwszy wybór dla wrażliwych procesów

Usługi
Kariera

CERI INTERNATIONAL

Dziękujemy za zainteresowanie CERI International. Jesteśmy jedną z wiodących firm świadczących obsługę procesów biznesowych na polskim rynku. Nasz cel jest prosty: Chcemy być pierwszym wyborem dla obsługi wrażliwych procesów!

Jak to robimy? Przede wszystkim myślimy o potrzebach tych, z którymi pracujemy. Zadowolenie Klienta to według nas wynik doskonałości operacyjnej, standardów cyfrowych oraz zastosowania zwinnych metodologii. Wraz z siedmioma niemieckimi spółkami ComTS należymy do Delivery Center – organizacji parasolowej Grupy Commerzbanku.

“Wraz z przekazywaniem usług transferowi podlegają również technologie, know-how oraz kultura korporacyjna, co powoduje, że rozszerzamy swoją wiedzę o prowadzeniu biznesu i czerpiemy cenne doświadczenia.“
Aleksandra Wąsik / Dyrektor Departamentu Finansów i Księgowości / CERI International

Usługi

 

CERI zapewnia kompleksową obsługę procesów biznesowych Klienta, na którą mogą składać się zarówno pojedyncze usługi jak i całe pakiety usług. Pomagamy naszym Klientom optymalizować procesy operacyjne, automatyzować je oraz tworzymy dedykowane oprogramowanie w naszym ITech Center. Specjalizujemy się w obsłudze procesów biznesowych dla banków i instytucji finansowych.

Wspieramy naszych Klientów od pierwszej analizy ich procesów aż do organizacji i optymalizacji produkcji w miejscu docelowym. Dysponujemy wykwalifikowanymi konsultantami  i doświadczonymi menedżerami, którzy wspierają Państwa na każdym etapie analizy i migracji procesów.


GRUPY SERWISOWE

Dzielimy nasze usługi na 10 grup serwisowych. Podczas przeprowadzania procesu dużą wartość przykładamy do przejrzystego raportowania, ciągłej optymalizacji, jak i dochowania wymagań regulacyjnych.

Nasi Pracownicy (Video)

Zapraszamy do zapoznania się z naszą organizacją. Film „Delivery Center – Więcej, niż myślisz!“ oraz „Delivery Center – Następny krok” zostały zrealizowane przez i dla naszych pracowników w ramach połączenia poszczególnych jednostek i utworzenia grupy Delivery Center.CERI Białystok


„Delivery Center - Więcej, niż myślisz!“


Delivery Center – Następny krok


Mannequin Challenge

Artykuły

Wrzesień 2017 | Łódź

Cyfrowo z reCAPTCHA

O digitalizacji jako pojęciu czy trendzie z pewnością słyszał już każdy z nas. Została ona dość mocno zakorzeniona w naszej świadomości i stanowi jeden z trendów, za którym powinna podążać każda firma, która chce nie tylko być na bieżąco z postępem technologicznym i IT, lecz również osiągnąć przewagę konkurencyjną na rynku. Ale czy tak naprawdę wiemy, co kryje się pod pojęciem digitalizacji... więcej
Marzec 2017 | Łódź

Klient w świecie SSC/BPO

Klient jest święty. Aby go pozyskać robisz wszystko. Aby nie stracić — często jeszcze więcej.

Kierując przez lata agencją marketingową, uznawałem powyższe stwierdzenia za swego rodzaju kompas postępowania. Nikt z centrali w Londynie nie musiał mówić pracownikom w oddziałach, że „the Client comes first”. ... więcej
Listopad 2016 | Łódź

Program Talentowy CERI

Jak zapewnić dopływ talentów w firmie, której liczba pracowników rośnie z roku na rok? Jak umożliwić naukę nowych umiejętności jednostkom, które jej poszukują? Jak sprawić, aby nowe kompetencje pojawiały się w organizacji we właściwym momencie i czasie?

Wiele firm szuka własnej odpowiedzi na postawione powyżej pytania i... więcej

Aktualności

Grudzień 2017 | Łódź

Lean Champions Cup

 Drugie miejsce naszej drużyny w Lean Champions Cup by ABSL to nie przypadek.... więcej
Listopad 2017 | Białystok

CERI Day

 Dziękujemy za wspaniały CERI Day na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku.... więcej
Październik 2017 | Łódź / Białystok

Jesienne Targi Pracy

 Już wkrótce kolejne edycje jesiennych targów pracy. Sprawdźcie, gdzie będziemy!... więcej